בני ברוך קבלה לעם הוא המקום שבו נולדתי מחדש.

הסיפור שלי מתחיל אי שם בתל אביב של לפני 40 שנה. ילדה רגילה, משפחה רגילה, מצב סוציואקונומי מספק, אבל המון המון שאלות שנשארו פתוחות. שאלות שלא מצאתי עליהן מענה, ואף אחד מהסובבים אותי לא הבין מה נכנס לראש של הילדה הקטנה עם התלתלים השחורים, ששואלת שאלות קיומיות כאלו. היתה לי הרגשה שיש מישהו או משהו שאחראי לכל המציאות הזו. לא יכולתי לקבל את זה שיש כמה בני אנוש שעולים לשלטון והם אלו שמחליטים על עתיד העולם. מה עוד שהם התחלפו כל כמה שנים, והעולם המשיך להתקיים, אז זה העצים עוד יותר את ההכרה בזה שיש משהו שהוא מעבר להם. כל הזמן ניסיתי להבין מה זה הדבר הזה שאחראי על כל מה שקורה פה. הבנתי שזה לא "אבא שבשמיים" בגיל מאוד צעיר, למרות שחונכתי להאמין שכן. הבנתי שזו לא עוד "אנרגיה" כפי שלמדתי באינספור הקורסים השונים שעשיתי כדי למצוא תשובות לשאלות.
בינתיים המשכתי לחיות. המים והמיץ, התחלפו לעיתים באלכוהול, מסיבות וטיולים ברחבי העולם היו מנת חלקי, וכך גם תארים אקדמאים. ועדיין עם כל זה שהיה לי כביכול הכל, הרגשתי שחסר לי משהו. היתה חסרה לי ההבנה מה הטעם האמיתי של החיים. מה קורה פה, מי מסובב את הכל ולמה דווקא ככה, מה המשימה שלי פה. נשארתי אבודה וללא מענה.

ואז יום אחד, מישהי, שאני חייבת לה את חיי, "סחבה אותי" להרצאה של הרב ד"ר מיכאל לייטמן. וזהו. שם קיבלתי תשובה. הבנתי שיש סיבה לכל מה שקורה במציאות, שיש מהות ושיש לנו יכולת לעשות עם זה משהו כבני אדם. הכח הוא לא ביד של מנהיג כזה או אחר, הכח מסתבר הוא אצלנו בני האדם ובקשר בינינו. בני ברוך קבלה לעם נתנו לי, ועודם נותנים לי, את האפשרות להבין שיש טעם, ולא פחות חשוב, מהו.