האם היית רוצה לחזור אל תוכניות טלויזיה שסיפרו על ההיסטוריה, להתפרץ פנימה אל המסך ולצעוק מה באמת היה והתרחש אז במדויק?

האם היית באמת רוצה לבדוק אפשרות לקחת אחריות על עתידך ולא לתת לה להתנהל מעצמה, ומדובר גם על העתיד של האנושות כולה!

עם ישראלאז הרעיון, הוא לא אחר מאשר ספר, ספר חדש שמעולם לא יצא כמותו, בעולם. הוא מספר את כל ההיסטוריה של העם היהודי מלפני אלפי שנים, ועד היום. הוא מלמד על שיטה דרכה תמיד יכול להיות לעם טוב.  אז מה זה קשור לכל האנושות, לעולם כולו ולך?!

הנה טיפ קטן מהספר של בני ברוך: הנאצים הוציאו מטבע כסף, לפני תחילת השואה- ועליו סימנים יהודיים, ואף הציעו בתמיכה אמיתית ליהודים סכומי כסף גדולים לכל מי שירצה לעלות לישראל- כולל העברת הכספים שלו מגרמניה לישראל. מעטים בלבד עלו לארץ, השאר לא... אז אם היהודים היו מתאחדים ומתחברים אז ביניהם, האור היה זורם לעולם דרכם ולא הייתה שנאה פנימית כלפיהם, שכך מורגשת אצל עמי העולם כשלא מעבירים היהודים את האור לעולם.

אם היהודים מתחברים, אוהבים ומכבדים ומרוממים אותם כל אומות העולם.. וכך יוצרים היהודים היסטוריה טובה

הנה לינק עם עוד דברים מעניינים מהספר, שלא תשמע מפנימיותו בשום מקום אחר בעולם:

1939, לבוש חרדי ושטריימל, פונה מקובל דיין בווארשה אל היהודים שיימלטו על נפשם. ראשי הקהילה מתנגדים. חרם כבד הטילו עליו. לאחר מכן 3 מליונים מהם אינם חיים. היום זהו ד"ר מיכאל לייטמן, מקובל, מלמד חכמת הקבלה בכל העולם, פונה ליהודים האמריקאים: תתחברו, אם לאו, אתם תפסעו יחד לשואה שנייה.

למעשה, בשנת 2002 הרב לייטמן פנה ליהודים האמריקאים. זה היה בכנס באחת האוניברסיטאות, הם נהנו שם , עד שהחל לספר על עתידם והאנטישמיות אם לא יתחברו. הם פנו בהמוניהם לדלת היציאה. כעת, זה שפונה אלייך, הוא אדם פשוט, רגיל, לא מקובל אך תלמידו של זה. אני קורה לך אחי האמריקאי מישראל הקטנטנה, אם לא תתתחברו, היהודים,  חייכם יסתיימו במחנות השמדה של ארצות הברית של אמריקה הגדולה. כסף ושליטה שברשותכם לא יעזרו. אם תעמידו מסוק מעל ראש כל יהודי, גם לא, מדובר בחוק טבע, ככח המשיכה, שום דבר לא יעזור לכם אחים. הפתרון היחיד הוא החיבור והשיטה היא להתעלות מעל האגו לקומה נוספת, של אהבה. בין היהודים, ביניכם, ממש כמו שהסביר על כך אברהם אבינו בבבל,  ממש כמו שמוזכר בכלל של ואהבת לרעך. עליכם להתחבר!

 

זוהי קריאה אחרונה!

 

אם היינו מתייחסים איש אל רעהו בצורה טובה ומכובדת, היחס מאומות העולם אלינו היה משתנה. למעשה סוד הבראת מצב האנושות כעת הנו אחד, פשוט ליישום וגם להגשמה: איחוד ישראל. אנו, ישראל, מהווים צינור של אור ושפע לעולם, וגם עלינו להעביר לעולם שיטה מיוחדת המאפשרת לכולם לחיות בצורה טובה זה עם זה