אציין כאן כמה מהמוצרים היותר הזויים להתמודדות עם הבעיה. חשוב לציין כי מרבית המוצרים אינם פותרים את בעיית בריחת השתן אלא מקלים על ההתמודדות איתה. לכן חשוב לנסות לפתור את הבעיה עצמה ובמקרים רבים שאינם קשורים לפגיעה רצינית בתפקוד הפיזי של האדם או לחלופין בתפקוד הקוגניטיבי שלו אזי הבעיה ניתנת לפתרון בצורות פשוטות יחסית שאינן מצריכות ניתוחים או טיפולים יקרים ומורכבים. עם זאת כל עוד הבעיה לא נפתרה ניתן עדיין להמשיך לקיים אורך חיים תקין ואקטיבי, אורח חיים שכזה ניתן למימוש באמצעות המוצרים הסופגים למיניהם וכאן הפתרון תלוי בהעדפה ואורח החיים של החולה – תחתונים סופגים חד פעמיים או תחתונים סופגים רב פעמיים, חיתולים, פדים ועוד, בין אם ליום או ללילה ולנשים או לגברים מדובר לרוב במוצרים מתקדמים ואיכותיים שיכולים לחולל שינוי משמעותית באיכות החיים של החולה. פרט להגנה על הגוף של החולה ושמירה על היובש שלו ומניעת ריחות לא נעימים, ישנם מוצרי ספיגה שמאפשרים הגנה על הריהוט, היינו מיטה, כסא וכדומה מפני בריחת שתן אצל נשים או אצל גברים.

סוג אחר של מוצרים הם מוצרים המסייעים באימון שרירי רצפת האגן לנשים או לגברים ולחיזוקם. אך אני רציתי לגעת בסוג הפחות מוכר של המוצרים שלרוב נמנעים מלדבר עליו אך הם יכולים לסייע לשמור על יובש ולהתמודד עם הבעיה. בין המוצרים הללו ניתן למצוא את הפסיזורה המוחדרת אל הפוט ותומכת בשלפוחית ומפעילה לחץ על צינור השופכה. ההתקן מגיע בשלל גדלים וצורות ונדרשת עזרה מרופא כדי להחדיר אותה בצורה מוצלחת, יתר על כן לעיתים דרשו ניסיונות מספר כדי להגיע לסידור שעובד בצורה מוצלח. ההתקן ניתן להסרה ולשטיפה באמצעות סבון ומים ועם הזמן נשים רבות לומדות לסדר אותו בעצמן במקרים שהוא לא ניתן להסרה עצמי חשוב להחליף את ההתקן כל שלושה עד שישה חודשים.

פתרון דומה הוא ההתקן לפין עבור גברים הלוחץ על צינור השופכה ומונע בריחת שתן. אך השימוש בו מוגבל בשל השלכות בריאותיות. פתרון אחר לגברים הוא מגן פין המורכב כשרוול בדומה לקונדום וסופג מעט מהשתן שבורח, במקרים חריגים יותר ניתן להשתמש בהתקנים שסופגים מכמות גדולה יותר למתקן בקצה הפין.